Vatandaşın bu önerisi hayat kurtarır!

Yayınlanma Zamanı : 16 Nisan 2019 Saat: 16:09

Vatandaşın bu önerisi hayat kurtarır!

Daha önce sık yaşanan trafik kazaları nedeniyle sinyalizasyon ışıklarının konduğu ve yaya geçidinin olduğu Battı-Çıktı giriş ve çıkışında akşam saatlerinde tehlike devam ediyor. Konuyla ilgili olarak yetkilileri uyaran ve akşam saatlerinde aydınlatmanın yetersiz olduğuna dikkat çeken Mali Müşavir A. Latif Bozkurt, “Oraya yapılan yaya geçidi ve sinyalizasyon, işi çözmedi. Kaldı ki akşam karanlık çöktüğünde yaya geçidinin olduğu noktada yeterli aydınlatma yok. Aydınlatma çok zayıf durumda” uyarısını yaptı.

Mutlaka yeni bir düzenleme olması gerektiğini hatırlatan Bozkurt, “PTT noktasından Endüstri Meslek Lisesi yönüne viyadüklerle desteklenecek üstten bir araç yolunun yapılması, Pac yönüne yığılan araç trafiğini ciddi bir şekilde rahatlatacaktır” sözleriyle duyarlılığını ortaya koydu.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Şehrimizin önemli sorunlarını gündeme taşıyarak yetkilileri uyaran ve haber yapan Söz Gazetesi Sahibi Şehmus Aslan Bey'e ve gazete çalışanlarına İskenderun Halkı adına çok teşekkür ederiz.
    17 Nisan 2019 11:18

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"