Karaağaç’ın yiğidi babasının yolunda

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2019 Saat: 10:51

Karaağaç’ın yiğidi babasının yolunda

Karaağaç’ta ‘Efsane Başkan’ olan ve 17 yıl Karaağaç Belde Belediye Başkanlığını yapan Mehmet Keskin’in oğlu Kamil Bülent Keskin de aktif siyasete atılarak babasının izinde emin adımlarla ilerliyor. Arsuz Belediye Meclis Üyeliği’ne seçilen ve seçim boyunca hiç durmadan çalışan Kamil Bülent Keskin, mazbatasını aldıktan sonra geçen yıl vefat eden babası Mehmet Keskin’e mezarı başında aynı yolda yürüyeceği sözünü verdi.

13 yıl muhtarlık ve Karaağaç’ın belde olmasından sonra da 17 yıl belediye başkanlığı yaparak bir rekora imza atan Mehmet Keskin, bir yıl önce vefat etti.

Karaağaç Belde eski Başkanı Mehmet Keskin, Genel Başkan Erdal İnönü ile…

31 Mart yerel seçimleri öncesinde CHP’nin en öndeki neferlerinden biri olarak dikkat çeken ve CHP’nin zaferinde önemli bir payı olan Kamil Bülent Keskin’e, Karaağaçlı gençlerden tam destek var.

Arsuz Belediye Meclis Üyesi Üyesi Kamil Bülent Keskin, 35 yaşında aktif olarak belediye yönetimine girerken, babasından devraldığı bayrağı daha yükseklere çıkarmak için çalışıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"