Bu gurur İSTE’nin ve İskenderun’un

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2019 Saat: 10:23

Bu gurur İSTE’nin ve İskenderun’un

Bilim Kahramanları Derneği tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Genç Bilim İnsanı Ödülleri”nin sahipleri açıklandı. Bilim Kahramanları Derneği’nin genç bilim insanlarına kamuoyu önünde teşekkür ederek onları yüreklendirmek, geleceğin genç bilim insanlarına ilham vermek üzere ödüle layık görülen farklı il ve üniversitelerden 6 genç bilim insanı arasında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Lütfi Yola da yer aldı.

Tıp, eczacılık ve biyomedikal alanlarında yaptığı çalışmaları ile ödüle layık görülen Doç. Dr. Mehmet Lütfi Yola, ödülünü 24 Nisan 2019 Çarşamba günü İstanbul Pera Müzesi Oditoryumu’nda düzenlenecek olan 2018 yılı Genç Bilim İnsanı Ödül töreni ile alacak.  Genç Bilim İnsanı Ödülü, temel bilimler ve mühendislik alanlarına katkıda bulunan, ülkemizde bu alanların görünürlüğünün artmasına ve gelişmesine öncülük eden 38 yaşın altındaki kişilere veriliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"