İskenderun kazansın diye güçbirliği

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2019 Saat: 14:49

İskenderun kazansın diye güçbirliği

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerinde dayanışma ve ortak akıl vurgusu dikkat çekti.  Uzun bir süre başkanlığını yaptığı MÜSİAD Hatay Şubesi’nin yeni Başkanı Abdullah Bozatlı ve yönetim kurulu üyelerinin ardından, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ve Adalet Komisyonu Başkanı Salih Doğan ve HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve oda başkanlarını ile bölgede görev yapan eski ve yeni kaymakamları makamında ağırlayan Başkan Fatih Tosyalı, İskenderun ortak paydasında kente en güzel hizmeti vermek için çalışacaklarını söyledi.

“STK’lar hizmet paydaşları olacak”

Gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde halkımızın teveccühleri ile belediye başkanı olarak seçildik. İskenderun’u daha güzel ve daha yaşanabilir bir hale getirmek için yoğun bir çaba göstereceğiz. Dolayısı ile halka hizmet noktasında sivil toplum kuruluşlarımızla devamlı istişare içerisinde olacağız” dedi.

“Kurumlarla uyumlu çalışma başarıyı getirir”

İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol ve Adalet Komisyonu Başkanı Salih Doğan’ın ziyaretinde konuşan Başkan Fatih Tosyalı , “Kamu kurum temsilcileri ile sürekli diyalog halinde olacağız. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar. Bizler de İskenderun Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Gelecek nesillere güzel bir İskenderun bırakmak için el ele çalışacağız ”diye konuştu.

“Esnafımızın yayındayız”

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve oda başkanlarını da makamında ağırlayan Başkan Tosyalı, “HESOB Hatay’da başarılı çalışmalara imza atıyor. Bizler de belediye olarak her daim esnaflarımızın oda başkanlarımızın yanında olacağız. İskenderun ekonomisini daha ileriye götürme adına birçok çalışmayı hep birlikte yapacağız”diye konuştu.

“İskenderun’un gelişmesi için çalışacağız”

Bölgede görev yapan eski ve yeni kaymakamlarla makamında biraraya gelen Başkan Fatih Tosyalı, ”Bölgemizde ve şehrimizde görev yapan kaymakamlarımızla kentin gelişimi adına daha güzel çalışmalara imza atacağız. Hepimizin amacı halka en iyi hizmeti vermektir. Bu anlayış çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten konuklar ise yeni görevinde Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya başarılar dileyerek, her konuda destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"