Beklenen trenin rotası İskenderun’u gösterdi

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2019 Saat: 16:43

Beklenen trenin rotası İskenderun’u gösterdi

Hatay Ticaret İl Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Sirkeci Tren Garı’ndan uğurladığı Sosyal Kooperatif Treni 17 Nisan’da İskenderun’a ulaşacak.

Türkiye’de sosyal kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen projeyle Türkiye’nin çeşitli illerini gezen Sosyal Kooperatif ve Tanıtım Treni 17 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 09.30’da İskenderun Tren garında karşılanacak ve aynı gün saat 11.00’de İskenderun Teknik Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi konferans salonunda, Sosyal Kooperatifler Bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Gaziantep ve Hatay’da mülteci kamplarını ziyaret ederek çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek olan Sosyal Kooperatif Treni ile mültecilerin hayat koşullarının iyileştirilmesi, mültecilere eğitim ve sağlık gibi yarı kamusal hizmetlerin sunumu, mültecilerin toplumsal hayata entegrasyonlarına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi planlanıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"