Belen’e hizmetler ‘Gül’ gibi yağacak!

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2019 Saat: 16:41

Belen’e hizmetler ‘Gül’ gibi yağacak!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün göreve başlaması nedeniyle, Belen MHP Ülkü Ocakları ve AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesi renkli görüntülere sahne oldu.

Programa Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, MHP İl Başkanı Murat Adal, Belediye Başkanları, İskenderun MHP İlçe Başkanı, Kadın Kolları, Ülkü Ocakları, MHP Belen İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, AK Parti Belen İlçe Başkanı Enis Göçmen ve Belenli vatandaşlar katıldı.

“En kötü günümüz böyle olsun”

Büyük coşkuyla karşılanan Belediye Başkanı İbrahim Gül, halka hitaben yaptığı konuşmada, “Belen Ülkü Ocakları ve AK Parti Gençlik Kollarının birlikte tertiplediği programın hayırlı olmasını dilerim. Arkadaşlarımız seçimdeki sonuç itibari ile sevindiler, mutlu oldular. Bugün de güzel bir organizasyon yapmışlar, şahsım ve sizler adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Emeği geçenlerden de Allah razı olsun. Belen’de en kötü günümüz böyle olsun. Beş yıl içerisinde Belen’e hizmet getirip yüzünü güldürmek bizim boynumuzun borcu, bu saatten sonra. Belenimiz huzur içerisinde yaşayacağımız bir kent olacak dedik ve ya Allah Bismillah diyerek ilk meclisimizi gerçekleştirdik. Bugün de buraya gelmeden önce MHP Büyükşehir Belediye Meclis üyelerimiz, milletvekilimiz ve MHP İl Başkanımızla bir araya gelerek çalışmalarımıza başladık. Tekrar bizleri bu özel günde yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ülkücü hareketin gücü Belen’de

MHP İl Başkanı Murat Adal ise, Başkan İbrahim Gül’e başarılar dileyerek, “Belen’e belediye başkanı değil kıymetli bir evlat bir kardeş bir abi seçtiniz. Hamdüsenalar olsun ki İbrahim Başkanımız Belediye Başkanı oldu. Yüce Rabbim sizlerden razı olsun. Allah’ın izniyle bizlerde başkanımızın beş yıl boyunca arkasında olacağımızı ve Ülkücü hareketin gücünü tüm Hatay’a hizmet olarak getireceğiz” dedi.

Hatay Milletvekili Lütfü Kaşık’çı da verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını belirterek, “Belen’in bizim için ayrı bir özelliği var, çokça gidip geldik, buradaki konuştuğumuz her sözümüzün sonuna kadar arkasındayız, İnşallah İbrahim Başkanla birlikte Belen’in kalkınması için daha modern bir ilçe olması için Belen’deki işsizler bir nebze çözüm olabilmek için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağımıza, buradan sizlerin adına da söz veriyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"