İskenderun için işbirliği vurgusu

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2019 Saat: 15:12

İskenderun için işbirliği vurgusu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’nin ardından Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe’yi konuk etti.

Rektör Dereli ile Tuğamiral Kireçtepe’nin makamda gerçekleştirdiği ziyaretlerinde, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kurumlar ile her zaman işbirliği halinde olacaklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kurumlarımızla sürekli koordine içinde olacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte daha sık bir araya gelecek, şehrimiz ortak paydasında buluşacağız. Üniversite-belediye işbirliğini çok önemsiyoruz. Bir şehrin gelişmesinde de üniversitenin çok önemli bir faktör olduğu düşüncesindeyim. İnşallah birlikte çalışarak İskenderun’u farklı bir model şehir haline taşıyacak adımları atacağız” dedi.

Yeni görevi dolayısıyla Başkan Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Rektör Türkay Dereli ise başarılar dileyerek, işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyledi.

Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe ve beraberindeki heyette İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"