Arsuz – Samandağ Yolu ya bitecek ya bitecek!

Yayınlanma Zamanı : 08 Nisan 2019 Saat: 9:54

Arsuz – Samandağ Yolu ya bitecek ya bitecek!

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Hatay Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nca ihalesi yapılarak çalışmalarına başlanan Arsuz – Samandağ yolunda incelemelerde bulundu.

İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Tahir Şensoy ile birlikte gerçekleştirdiği incelemede, şantiye sorumlularından bilgiler Kaymakam Musa Sarı, yılların hayali olan bu projenin hayata geçirilmesinde en büyük desteği sağlayan başta Hatay Valisi Rahmi Doğan olmak üzere bölge milletvekilleri ile emeği geçen herkese Arsuzlular adına şükranlarını sundu.

Kale Mahallesi’nden başlayan çalışmanın dört farklı noktada yaklaşık 60 iş makinası ve 120 civarında personelle devam ettiğini ifade eden Kaymakam Musa Sarı, aynı şekilde Samandağ tarafından da birkaç farklı noktada onlarca iş makinesi ve çalışan ile devam eden yol çalışmalarının çok hızlı bir şekilde devam ettiğini ve kısa bir süre içerisinde de yolun bitirilmesinin hedeflendiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"