Yeni 5 yılın, yeni hizmetlerine ilk başlangıç

Yayınlanma Zamanı : 04 Nisan 2019 Saat: 17:38

Yeni 5 yılın, yeni hizmetlerine ilk başlangıç

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı ikinci kez kazanan Lütfü Savaş, gelecekle ilgili insanların umutlarını daha da arttıracak çalışmalarının ilki olan Antakya Mobilyacılar Sitesi’nin içme suyu şebeke hattının temelini törenle attı.

 5 yıl daha Hatay’ı tüm renkleri ile kucaklayarak hizmet kervanına devam edecek olan Başkan Savaş, kendisine sarılan Hataylılarla birlikte yaptığı temel atma töreninde halka verdiği hizmet sözünü tutarak, projelerini tek tek hayata geçireceğini vurguladı.

Antakya Ticaret Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, İskenderun Ticaret Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Yılmaz, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, mobilyacı esnafı ve işadamlarının katıldığı törende Başkan Savaş,  12.000 metre çeşitli çaplarda şebeke borusu döşenmesi, 1 adet Göme Depo, 1 adet Terfi Merkezi ve ENH inşaatı yapım işini kapsayan projenin 200 günde bitirileceğini söyledi.

Hatay’ın ekonomisine önemli katkı sağlayacak olan Antakya Narlıca Mahallesi’ndeki Mobilyacılar Sitesi’nin içme suyu şebeke hattının hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Başkan Savaş, “Yaptığımız çalışma ile sitenin içindeki işyerleri, Camii, idari bina ve sosyal tesis gibi alanlara temiz içme suyu temin edilecek. Tüm halkımıza hayırlı olsun. Söz verdiğimiz gibi yolumuza devam ediyoruz. Tüm çabamız Hatay içindir, Hataylılar içindir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"