Dörtyol-Hassa Tüneli sanayicileri güçlendirecek

Yayınlanma Zamanı : 02 Nisan 2019 Saat: 16:42

Dörtyol-Hassa Tüneli sanayicileri güçlendirecek

Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında Erzin ve Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odaları’nın başkan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Erzin Ticaret Odası Başkanı Muhteşem Vural ve Yönetim Kurulu üyelerinin ardından, Dörtyol Ticaret Odası Başkanı Ercan Yıldırım ve beraberindeki heyeti kabul eden Vali Doğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarıyla ilçelerin ticari ve sosyo-ekonomik yapısı ile ilgili sohbet etti.

Hassa – Dörtyol tünelinden sonra yapılacak yatırımlar ve istihdam olanakları ile Dörtyol’da yaşanacak değişime de dikkat çeken Vali Doğan, bu tünelin tamamlanmasıyla birlikte pek çok arazinin yatırıma açılacak olmasının yanında Gaziantep ile körfezi 100 kilometre yaklaştırması dolayısıyla da körfezin öneminin daha da arttıracağına vurgu yaptı.

TSO başkanları da kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek, Hatay’ın kalkınması için her türlü çabayı göstereceklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"