İskenderun Millet Parkı açılıyor

Yayınlanma Zamanı : 14 Mart 2019 Saat: 13:25

İskenderun Millet Parkı açılıyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yapımı tamamlanan İskenderun Millet Parkı’nın 19 Mart Salı günü saat 17.00’de düzenlenecek törenle halkın hizmetine açılacağını söyledi. Fener Caddesi üzerindeki eski Karayolları arazisine yapılan parkın son düzenlemelerini inceleyen Seyfi Dingil, açılışa herkese davet etti.

İskenderun’a kalıcı bir eser bırakmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Başkan Seyfi Dingil, “Kent insanının sosyal, kültürel alanda birçok ihtiyacına cevap verecek olan bu parkı İskenderun’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 50 dönüm üzerine inşa edilen İskenderun Millet Parkı halkımızın nefes alacağı bir yer haline dönüşecek. İçerisinde yürüyüş parkuru, koşu yolu, bisiklet yolu, amfi tiyatro, yazlık sinema, kermes alanı, 750 araçlık otopark, basketbol, voleybol sahası ve biyolojik arıtmalı gölet bulunuyor. İskenderun Millet Parkı 19 Mart 2019 Salı günü saat 17.00 ’da düzenlenecek törenle halkımızın hizmetine açılacak. İskenderun için böylesi güzel bir projeye imza attığımız için mutluyuz. Parkın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"