Sevgi Evleri’ndeki “Akıl Oyunları”!

Yayınlanma Zamanı : 27 Şubat 2019 Saat: 9:15

Sevgi Evleri’ndeki “Akıl Oyunları”!

Doğa Koleji İskenderun Kampüsü, Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri Sitesi işbirliğiyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Hatay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olarak korunmaya muhtaç çocuklara bedensel, psiko-sosyal ve duygusal gelişimleri ve sağlıklı, topluma yararlı bireyler olarak yetiştirilmelerine yönelik hizmet veren Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde “Akıl Oyunları” sınıfı oluşturulmasına imza atan Doğa Koleji İskenderun Kampüsü, çocuklara, stratejik düşünce, odaklanma, zihinsel gelişim gibi alanlarda katkı sunacak.

Doğa Koleji’nin özgün eğitim-öğretim uygulamasını, korunmaya muhtaç çocuklarla bir araya getiren proje kapsamında Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri Sitesi’nde oluşturulan akıllı sınıfın tüm donanımları eksiksiz olarak tamamlayan Doğa Koleji yetkilileri, projeyle eğitim-öğretim uygulamalarını Devletin himayesindeki çocuklara ulaştırmayı amaçladıklarını ifade etti.

Doğa Koleji İskenderun Kampüsü Genel Koordinatörü Hakan Üzer, çocukların eğitim-öğretim sürecine katkı sunacak sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirterek, “Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, eşsiz ve anlamlı bir hizmeti yürütüyor. Biz de bu değerli kuruma bir katkı sunmak, burada bulunan çocuklarımızla yeni yetkinlikler kazanabilecekleri bir eğitim-öğretim uygulamamızı tanıştırmak istedik. Doğa Koleji olarak sadece öğrencilerimize, velilerimize değil; şehrimizdeki tüm eğitim-öğretim süreçlerine yönelik bir sorumlulukla hareket ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"