Arsuz Tapu’da değişimin mimarı

Yayınlanma Zamanı : 30 Ocak 2019 Saat: 13:24

Arsuz Tapu’da değişimin mimarı

Arsuz Tapu Müdürü Ayhan Duran, tapu ile ilgili tüm işlemlerde ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği göz dolduran çalışmalarla kısa sürede vatandaşın memnuniyetini kazandı. Geniş coğrafi bir alana ve sınırlara sahip olan ilçenin tapu işlemlerinin İskenderun’dan ayrılmasının ardından Arsuz’da göreve başlayan Duran, vatandaşların müdürlükteki iş ve işlemlerin daha verimli ve kısa sürede yapılabilmesi amacıyla zor şartlar altında çalışmalarına rağmen, standartları yakalamak adına çok büyük bir aşama kaydetti.

Bir dönem İskenderun Tapu Müdürü olarak da görev yapan Ayhan Duran, Arsuz Tapu Müdürlüğü olarak hem vatandaş memnuniyetinin artırılması, hem de kurumun iş yükünün azaltılması amacıyla hizmet kalitesini sürekli arttırmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Tapu ve kadastro bilgilerinin online sisteme taşınmasıyla ilçedeki işlemleri daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiklerini anlatan Duran, yaygınlaşan randevu sistemi ile de tapuda yığılmaların da önüne geçildiğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"