Aşağıoba’ya büyükşehir eli uzandı!

Yayınlanma Zamanı : 26 Ocak 2019 Saat: 17:29

Aşağıoba’ya büyükşehir eli uzandı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi, geçen haftalarda kentte yağan aşırı yağışlardan dolayı sular altında kalan Amik Ovası’nda en çok etkilenen bölgelerin başında gelen Antakya Aşağıoba Mahallesi’nde yol açma ve sel sularını önleyecek bent çalışmaları gerçekleştirdi.

Amik Ovası bölgesinde yer alan mahallenin yeniden büyük zarar görmemesi için tüm ekipman ve personeliyle teyakkuz halinde olan Büyükşehir Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, mahallede yüksek ve dayanıklı setler oluşturdu.

Mahalle sakinlerinin yaralarını sarmak için elinden gelen her türlü yardımı yapan ve halkın yaşamını kolaylaştıran Büyükşehir ekipleri, vatandaşlara her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.

Bununla beraber mahalleye ulaşım için alternatif yol açma çalışması da gerçekleştiren HBB ekipleri, vatandaşların günlük yaşamlarının aksamaması için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"