Kaymakam, Ziraat Bahçesi’ni gezdi

Yayınlanma Zamanı : 25 Ocak 2019 Saat: 8:39

Kaymakam, Ziraat Bahçesi’ni gezdi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve beraberindeki heyet, ilçede nadide güzelliğiyle ön plana çıkan, aynı zamanda kentin yeşil alanı olmasının yanında nefes aldığı yerde olan Ziraat Bahçesi’ni ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyarete; Kaymakam İskender Yönden’e, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadir Başar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü İbrahim Yıldırım, bazı kurum temsilcileri ve muhtarlar ile SYDV Mütevelli Heyeti Üyeleri eşlik etti.

Şehir merkezinde nadiren rastlanabilecek yeşil alanı, organik ürünleri ve doğal güzelliğiyle İskenderun halkının yoğun ilgi gösterdiği Ziraat Bahçesi’nde gezinti yapan Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, ağaçlar, çiçekler ve diğer tarımsal ve zirai ürünler ile sunulan hizmet kalitesini yerinde inceleyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"