Başkan adaylarında ‘kadının’ adı yok, bari meclis üyesi olsun!

Yayınlanma Zamanı : 24 Ocak 2019 Saat: 13:54

Başkan adaylarında ‘kadının’ adı yok, bari meclis üyesi olsun!

MHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay’ın ‘Kadınlar güçlensin, Türkiye büyüsün’ sloganıyla, parti tabanında kadınların daha aktif görev alması üzerine yapmış olduğu çağrı üzerine İskenderun Belediye Meclis Üyeliği için başvuruda bulundu.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, kadınlara verdiği önem ve değerin, kadınların siyasette daha aktif rol almaları konusunda kendilerini cesaretlendirdiğini ifade eden Kaya, “Bu münasebetle, Kadın Kolları Genel Koordinatörümüz Nevin Taşlıçay, Hatay İl Başkanımız Murat Adal, Hatay İl Kadın Kolları Başkanımız Dilek Demirdöven, MHP İskenderun İlçe Başkanımız Turan Bozkurt ve parti üyelerimle yaptığım istişareler sonucunda, 31 Mart seçimlerinde, İskenderun belediyesi için meclis üyeliği başvurumu yaptım. Türk Kadınını siyasette hak ettiği temsil noktasına taşıyacak lokomotif güç Milliyetçi Hareket Partisidir. Partimizin kadınlarımızın siyasette daha aktif rol alması yönündeki kararlı duruşunun bize verdiği güçle bütün içtenliğimle diyorum ki, tüm kadınlarımız buyursunlar gelsinler, partimiz çatısı altında beraber siyaset yapalım. Çıkmış olduğum bu yolda amacım; İskenderun’a ve İskenderunlu hemşerilerime, Belediye Meclis Üyesi olarak hizmet etmek ve şehrimizin hak ettiği hizmetleri alması yolunda mücadele etmektir. Çıkmış olduğum su yolda bana destek olan, gönlü benimle atan, tüm İskenderunlu hemşerilerime teşekkür ederek saygılarımı sunarım. Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"