Dikkat! Bu gece fırtına kopacak

Yayınlanma Zamanı : 23 Ocak 2019 Saat: 8:47

Dikkat! Bu gece fırtına kopacak

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Akdeniz bölgesi için yaptığı Denizlere Ait Meteorolojik Uyarı ile denizcileri fırtınaya karşı uyardı. Çarşamba(Bugün) gece saatlerinde başlayıp, Perşembe akşam saatlerine kadar sürmesi beklenen fırtınaya karşı meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı denizcilerin dikkatli ve tedbirli olmaları için uyarıda bulunulurken, İskenderun Kaymakamlığı da soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenme, ulaşımda aksaklık, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaya davet etti.

Meteoroloji 6.Bölge Müdürlüğü’nden yapılan kuvvetli fırtına uyarısında şu ifadeler yer aldı: “Akdeniz’de rüzgarın Çarşamba(bugün) akşam saatlerinden sonra kuvvetini artırarak Batı Akdeniz’de güney ve güneydoğu yönlerden, Doğu Akdeniz’de doğu ve kuzeydoğu yönlerden 7 ila 9 (75-90 km/sa) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın perşembe (24/01/2019) günü akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"