Fatih Tosyalı’dan ilk mesaj

Yayınlanma Zamanı : 22 Ocak 2019 Saat: 17:15

Fatih Tosyalı’dan ilk mesaj

Ak Parti’nin 31 Mart Yerel Seçimleri Hatay Aday Tanıtım toplantısı ile adaylığı resmen açıklanan İskenderun Belediye Başkanı Adayı Fatih Tosyalı, ilk mesajını sosyal medyadan verdi. AK Parti ve Cumhur ittifakının belediye başkan adayları ile birlikte ‘kazanacağız’ vurgusu yapan Tosyalı, “Tevazu, samimiyet ve gayret ile.. Hatay’daki tüm belediyeleri kazanmak için hepsi iddialı ve tecrübeli adaylarımızla gönüller yapmaya geliyoruz. Hazırız” dedi.

Cumhur ittifakını yerel yönetimler hareketi olarak değerlendiren Tosyalı, “Şahsımı İskenderun Belediye Başkan Adayı olarak onurlandıran, bu büyük onuru bizlere yaşatarak, görevi bizlere tevdi eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin üst kurullarına teşekkür ediyor, bu süreçte yanımızda duran, milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatlarımızı da şükranlarımı sunuyorum. Bir yerel yönetimler hareketi olan AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adaylarıyla birlikte, Cumhurbaşkanımızın temposuna, hizmet anlayışına, hassasiyetlerine sahip olmak için çok çalışacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"