O sesin hayali gerçek oldu!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2019 Saat: 12:41

O sesin hayali gerçek oldu!

Tek isteği “O Ses Türkiye” yarışmasında şarkı söylemek olan Hatay’lı Caner Güdük, hayalini gerçekleştirmek üzere Acun Ilıcalı’nın özel uçağıyla İstanbul’a gitti.

Kanser hastalığıyla mücadele eden ve tek hayali O Ses Türkiye’de şarkı söylemek olan Caner Güdük(16) çağrısına yanıt veren Acun Ilıcalı ve tüm ekibine teşekkür etti.


“O Ses Türkiye” sahnesine çıkarak şarkı söyleyen kanser hastası Caner Güdük’ün katıldığı programın önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında yayınlanacağı öğrenildi.

“SONUNDA HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Bağlama ile zaman geçirdiğini ve ölmeden önce son isteğinin O Ses Türkiye’de şarkı söylemek olduğunu söyleyen Caner’in hayat hikayesi, yürek burkmuştu.

O Ses Türkiye’nin stüdyosundan fotoğraf paylaşan Caner, “Sonunda hayalimi gerçekleştirdim. Destek veren herkese çok teşekkür ederim yakında tv de olacak ama daha belli değil ben burdan haber ederim” notunu paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"