Bir annenin en zor anı

Yayınlanma Zamanı : 15 Ocak 2019 Saat: 13:02

Bir annenin en zor anı

Hatay’da geçen hafta dere yatağında bulunan kadın cesedinin, ailesinin bir süredir kayıp olarak aradığı 21 yaşındaki Rabia Ezer’e ait olduğu belirlendi. Uzun sürede suda kaldığı için tanınmayacak hale gelen kadının kimliği, ailesi tarafından kolundaki “Ela” yazılı dövmesinden teşhis edildi.

2 Ocak’ta kaybolan Rabia Ezer’e ulaşamayan ailesi güvenlik güçlerine kayıp başvurusu yaptı. Tüm aramalara rağmen bulunamayan Ezer’in ailesi geçen hafta Reyhanlı’da bir dere yatağında bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan kadın cesedinin kızlarına ait olabileceği ihtimali üzerine teşhise gitti.

Anne Türkan Ezer, Rabia Ezer’in kolunda yazan “Ela” isminin torununun adı olduğunu söyledi.

Son olarak kızıyla kaybolduğu gün konuştuğunu anlatan anne Ezer, ”Telefonda halimi hatırımı sorduktan sonra, bana gezmeye gitmek istediğini söyledi. Birkaç saat sonra aradığımda telefonu kapalıydı, defalarca aradım ama ulaşamadım. Ulaşamayınca karakola giderek durumu haber ettik. Kızımdan iyi bir haber almayı umuyorduk. Yavrumu öldürülmüş halde bulduk. Kızıma bunları yapanlar en ağır cezaları çeksinler” dedi.

Bu arada, polis ekiplerinin olaya karışanların tespiti için araştırmasının sürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"