DTO’daki değişim rüzgarı İskenderun’da hissedildi

Yayınlanma Zamanı : 14 Ocak 2019 Saat: 11:48

DTO’daki değişim rüzgarı İskenderun’da hissedildi

Bir dizi ziyarette bulunmak ve denizcilikle ilgili sorunları yerinde görmek üzere İskenderun’a gelen İMEAK Deniz Ticaret Odası(DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve beraberindeki heyet, burada denizci üyeleriyle bir araya gelerek Türkiye’de ve bölgede sektörün durumunu görüştü.

Nisan ayında yapılan seçimle göreve başlayan DTO’nun yeni yönetimi, İskenderun DTO ziyaretinin ardından, Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Limakport İskenderun Genel Müdürü Gündüz Arısoy’u ziyaret ederek, denizcilik sektörünün bütün paydaşlarıyla birlikte yeni dönemde daha etkin çalışmalara imza atacaklarının mesajını verdi.

“Denizcilik sektörünün bütün paydaşlarını kapsayacağız”

Deniz Ticaret Odası(DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, daha sonra İskenderun Petek Mutfak’ta denizcilerle düzenlenen toplantıya katıldı. İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu, meclis kurulu ve çok sayıda üyenin katıldığı toplantıda Başkan Tamer Kıran, sektörün sorularını birinci ağızdan dinledi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve yönetimi rutin şube gezilerine İskenderun’da devam ederek bizleri onurlandırdılar. Kendilerini aramızda görmekten çok mutluyuz. Her ne kadar İskenderun şehrimizin denizcilik sorunlarını iletsek de, kendilerinin sorunları yerinde görme açısından faydalı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini düşünüyorum” dedi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran sektör temsilcilerinin sorunlarını dinleyerek, görüş ve önerileri dinledi, çözüm önerilerini anlattı.

Karşılıklı sohbet ortamında düzenlenen toplantıda üyelerin sorularını cevaplayan Başkan Kıran “Siz üyelerimizin de desteğiyle yeni dönemde Deniz Ticaret Odasında değişim ve yenilenmenin öncüsü olacağız. Hedefimiz; Denizcilik Sektörünün bütün paydaşlarını kapsayacak ve temsil edecek bir yönetim anlayışı içinde olmaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"