Çocukların yüzünü güldürenlerin yüzü gülsün

Yayınlanma Zamanı : 02 Ocak 2019 Saat: 13:12

Çocukların yüzünü güldürenlerin yüzü gülsün

Geçtiğimiz yıl Suçıkağı Paşa Karaca İlk ve Ortaokulu’nda eğitim gören 235 öğrencinin isteklerini gerçekleştiren ‘Dilek Ağacı’,  bu yıl da İskenderun Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu ve 23 Nisan İlkokulu öğrencilerinin dileklerini gerçekleştirdi.  

Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Müdürü Aytaç Yaman, proje kapsamında 260 öğrenci için gönderdikleri dilek listesinde yazılan tüm hediyelerin eksiksiz olarak okullarına teslim edildiğini belirterek, “Dilek Ağacı projesi kapsamında geçtiğimiz yıl Özel Şişli Terakki Vakfı Okulları ile Suçıkağı Paşa Karaca İlk ve Ortaokulu’ndaki etkinlikte beraberdik. Bu yıl da ‘Dilek Ağacı’ projesine devam etmek istediklerini belirttiler. Yaklaşık 1 ay önce, öğrencilerimizden yeni yılda en çok istedikleri hediyeleri yazmalarını istedik. Kaykaydan patene, takım formalarından ayakkabıya, kol saatinden uzaktan kumandalı arabalara kadar 260 öğrencimizin dileklerini listeleyerek Özel Şişli Terakki Vakfı Okulları’na gönderdik.  1 ay gibi kısa bir sürede, öğrenciler tarafından hediyelerimiz hazırlandı ve yılın son günü tam 34 koli ile okulumuza teslim edildi. Hemen hediyelerimizi öğrencilerimize dağıttık. Benzer şekilde, 23 Nisan İlkokulu’nda da aynı gün tüm öğrencilere hediye dağıtımı gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz çok mutlu oldu. Mutluluk temelli bu projede emeği geçen başta Özel Şişli Terakki Vakfı Okulları idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerine, bizi sabırla dinleyip hediyeleri eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştıran, Şişli Terakki Vakfı Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Beyhan Uğural ve bu etkinliğe vesile olan Suçıkağı Paşa Karaca İlkokulu Müdür Yardımcısı Hanefi Zobar’a çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"