70 Milyon’un sahibi siz olabilirsiniz

Yayınlanma Zamanı : 28 Aralık 2018 Saat: 23:43

70 Milyon’un sahibi siz olabilirsiniz

Yeni yıla sayılı günler kala, zengin olma hayalleri kuran vatandaşlar Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’nin rekor ikramiyesinin çekilişi için heyecanlanmaya başladı. Büyük ilgi gören ve tükenme aşamasına gelen bilet satışları ekonomik krizin bile vatandaşın hayallerine engel olamadığını gözler önüne serdi.

“Kimse hayallerinden vazgeçmesin”

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı özel çekilişi için bastırdığı biletlerin büyük ilgi gördüğünü söyleyen İskenderun Milli Piyango Satış Elemanı Göksal Uygun, “Bu yıl büyük ikramiyeyi tutturan talihli 70 milyon TL’nin sahibi olacak. Biletlerimiz bu yıl tam 70, yarım 35 ve çeyrek ise 17,5 liradan satıldı. Bilet fiyatları fazla olmasına rağmen bu durum cebi delik vatandaşın hayallerine mani olamadı. Büyük ikramiye daha açıklanır açıklanmaz herkes ‘Büyük ikramiye ile neler yapılır?’ diye düşünmeye, hayaller kurmaya başladı. Bilet sattığım çoğu vatandaş ev almak istediğini söylerken, kimisi kendi işini kurmak istediğini, kimisi eğitimlerine harcamak istediklerini belirtti. Biz bilet fiyatlarını ilk duyduğumuz zaman, ‘Acaba vatandaş bilet satın alabilecek mi?’ diye kendi kendimize düşündük. Ama, dediğim gibi bu fiyatlar şu günkü ekonomik krizde cebi delik vatandaşın hayallerine mani olamadı. Biz de diyoruz ki; herkes bu paranın sahibi olabilir. Kimse hayallerinden vazgeçmesin. Size de çıkabilir, gelin son biletleri satın alın ve 70 Milyon TL’lik hayallerinize bir adım daha yaklaşın” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"