Trafik canavarı yine mesaide!

Yayınlanma Zamanı : 24 Aralık 2018 Saat: 17:32

Trafik canavarı yine mesaide!

Hatay’da trafiğin denetlenmesi ve düzenlenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında geçtiğimiz hafta içerisinde, ekipler 15.739 aracı kontrol etti. 17-23 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılan denetim ve kontrollerde kusuru tespit edilen 3 bin 239 araç sürücüsüne idari para cezası uygulanırken, bir hafta içerisinde 95 trafik kazasının meydana geldiği kaydedildi.

712 okul servis aracının kontrol edildiği ve 40 okul servis aracına para cezası uygulandığı denetimlerde, ayrıca 31 motosiklet trafikten men edilmiş, meydana gelen 56’sı yaralanmalı, 39’u maddi hasarlı trafik kazası olmak üzere toplam 95 trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 95 kişi ise yaralandı.

Ayrıca alkollü araç kullandığı tespit edilen 36 araç sürücüsünün sürücü belgesine geçici olarak el konulan denetimlerde, 1.00 promilin üzerinde alkollü olduğu tespit edilen 5 sürücü hakkında gerekli adli işlem başlatıldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"