7 yıllık İl Müdürü görevinden ayrıldı

Yayınlanma Zamanı : 24 Aralık 2018 Saat: 17:54

7 yıllık İl Müdürü görevinden ayrıldı

Hatay Sağlık İl Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, ailevi nedenlerden ötürü 7 yıldır görev yaptığı il müdürlüğünden kendi isteği ile ayrıldığını açıkladı.

Hatay Sağlık İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinden yayımladığı veda mesajında görev süresi içerisinde kendisine destek verenlere teşekkür eden Yılmaz, “7 yıldır görev yaptığım Hatay İl Sağlık Müdürlüğü görevimden Ailevi nedenlerden dolayı ayrılmış bulunmaktayım. Görevim süresince desteklerini esirgemeyen Sayın Sağlık Bakanlarımıza ve tüm merkez teşkilat yöneticilerime, Sayın Valilerimize İl İdare yöneticilerine, TSK Komutanları ve tüm birimlerine, Milletvekilleri ve Siyasi

parti temsilcilerine, Kamu ve özel tüm teşkilat mensuplarına; Sivil toplum kuruluşlarına, halkımıza ve basınımızın değerli temsilcilerine teşekkür ediyorum. Zor bir bölgede gece gündüz 7 gün 24 saat beraber çalıştığımız fedakâr  tüm sağlık çalışanı kardeşlerime, yakın çalışma ekibime ve bizlerden dualarını esirgemeyen herkese  saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"