Kitap kurtları İSTE’yi ziyaret etmeyi unutmasın!

Yayınlanma Zamanı : 24 Aralık 2018 Saat: 10:53

Kitap kurtları İSTE’yi ziyaret etmeyi unutmasın!

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından geçen sene ilk kez düzenlenen ve 100 bin kitapseverin ziyaret ettiği İskenderun Kitap Şöleni’nin ikincisi bu yıl yine kitap dostlarına kapılarını açtı.

Geçen yıl yoğun ilgi gören ve tekrar düzenlenmesi istenen Kitap Fuarı’nın gelenekselleştirilmesi için kolları sıvayan ve “İskenderun Kitap Fuarı” markasını tescil ettiren İSTE’nin Merkez Kampüs’ünde gerçekleşen şölen, yılsonuna kadar açık kalacak.

Kitap düşkünü ve kitap dostu olan herkesi etkinliğe davet eden İSTE Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Koordinatörü Zahit Demir, “Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz organizasyona gösterilen ilgi bizi bu yıl da motive etti. Geçen yıl aldığımız geri bildirimler ve bu seneki mevsim şartları nedeniyle bu yıl organizasyonumuzu çadırda değil, gemi şeklindeki mimarisi ile hemen kampüsümüz girişinde bulunan modern binamızda, kapalı bir ortamda yapıyoruz. Daha ilk günden yoğun ilgi gösterildi, çok sayıda yayınevi katılım sağladı, teşekkür ediyoruz. Roman, hikâye, şiir, hazırlık kitapları ve benzeri gibi neredeyse literatürdeki her çeşit kitap stantlarda yerini aldı. Çok sayıda şair ve yazarı binamızın içindeki konferans salonlarımızda kitapseverlerle buluşturuyoruz. Ayrıca, kitapseverler gelmişken İSTE Merkez Kütüphanesi ile İSTE Çocuk Kütüphanemizi de ziyaret etme fırsatı bulabiliyor. Organizasyonumuza kitap kurdu olan, kitap düşkünü olan, kitap dostu olan herkesi bekliyoruz. 30 Aralık akşamına kadar açık olacak. Kampüs girişimiz ve organizasyonun yapıldığı bina arasında servislerimiz var. İSTE’yen okullarımız için servis imkânları da var” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"