Burcu, ‘Mert’çe ‘Evet’ dedi

Yayınlanma Zamanı : 24 Aralık 2018 Saat: 12:26

Burcu, ‘Mert’çe ‘Evet’ dedi

Bölgemizin tanınmış işadamlarından ve mobilya sektörünün lideri Turhan Mobilya sahibi Mehmet Turhan’ın güzel kızı Burcu ile Çarpar Ailesinin oğlu İç Mimar Mert Çarpar’ın düğününde mutluluk rüzgârları esti.

İskenderun’un gözde mekânlarından Ramada Oteli’nde yapılan düğün törenine iş dünyasının tanınmış isimlerinin yanısıra Çarpar ve Turhan Ailelerinin dostları ve yakınları katıldı.

Nuray – Mehmet Turhan çiftinin güzel kızı Burcu ve Şefika – Adnan Çarpar çiftinin yakışıklı oğlu Mert’in mutlulukları tüm salona yansıdı.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın kıydığı nikâhta, gelinin nikâh şahidi teyzesi Ayten Gümüş, damadın nikâh şahidi ise işadamı Sami Yıldız oldu.

Arsuz, İskenderun ve yurtdışından düğün törenine katılan davetliler, genç çifti bu özel günlerinde yalnız bırakmadı. Gece boyunca pisti dolduran davetliler güzel müzik eşliğinde hem dans etti, hem de bol bol oynadı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"