İskenderun’a marina için düğmeye basıldı

Yayınlanma Zamanı : 18 Aralık 2018 Saat: 15:42

İskenderun’a marina için düğmeye basıldı

İskenderun’da yapılması planlanan Marina Projesi için ön değerlendirme toplantısı Hatay Valisi Rahmi Doğan başkanlığında gerçekleştirildi.

İskenderun Deniz Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden,  Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, İskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve diğer yetkililer katıldı.

Toplantıda Hatay ili özel tekne turizm potansiyelinin araştırılması, Hatay’da marina, yelkencilik ve özel tekne onarım merkezi kurulması için uygun kıyıların tespit edilmesi ve Hatay’da yat turizminin geleceği ile ilgili yol haritası çizilmesi hususları görüşüldü.

Toplantı açılışında kısa bir değerlendirme yapan Vali Doğan, Hatay’ın turizmden hak ettiği payı alması için gereken gayreti göstereceklerini ve buna yönelik projeleri destekleyeceklerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"