Vali Doğan, belediye başkanlarına mesaj verdi

Yayınlanma Zamanı : 14 Aralık 2018 Saat: 15:20

Vali Doğan, belediye başkanlarına mesaj verdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında Hatay’daki Ak Parti’li ilçe belediye başkanlarını makamında kabul etti.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu,  Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel,  Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Pac,  ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter’in katılımıyla gerçekleşen ziyarette, ilçe belediye başkanları nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.

Vali Doğan da, belediyecilik hizmetlerinin önemine değinerek ” Vatandaşlarımızın daha iyi düzeyde belediye hizmetleri alması ve bu hizmet standartlarının daha yüksek olması, oralarda yaşayan vatandaşlarımızın hayat kalitesinin de o derece yüksek olmasını sağlar” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"