Bu açıklama kafaları karıştırdı!

Yayınlanma Zamanı : 14 Aralık 2018 Saat: 15:47

Bu açıklama kafaları karıştırdı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, ‘Hatay Ulaşım Ana Planı Ortak Hizmet Protokolü’ kapsamında oy birliği ile yapılan değişikliklerin ardından, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Yapılan açıklamada, İskenderun Belediyesi’nin trafik akışıyla ilgili uygunluk yazısı verdiği bilgisi kafaları karıştırdı.

HBB yetkilileri tarafından yapılan açıklamada “19 Haziran 2018 tarihinde UKOME kurul toplantısında Şehit Pamir ve Ulu Cami caddelerinin trafik yönlerinin değiştirilmesi teklif edildi. Kurulda tüm kurumların onayı ve (ilçe belediye, emniyet, karayolları vb.) oybirliği ile ilgili caddelerin sirkülasyon planı onaylandı. Ayrıca İskenderun Belediyesi’nden uygunluk yazısı alındı. Son olarak 15 Kasım 2018 tarihinde yapılan UKOME kurul toplantısında trafik akış yönü tersine çevrilecek olan Şehit Pamir ve Ulucami caddelerine entegre tali yolların sirkülasyon planı sunuldu. Kurulda tüm kurumların onayı ve (ilçe belediye, emniyet, karayolları vb.) oy birliği ile tali yolların sirkülasyon planı onaylandı. 9 Aralık Pazar günü faaliyete geçecek olan sirkülasyon planı, kurumumuzca 3 Aralık 2018 tarihinde yazılı ve görsel medyada paylaşılarak, sosyal medya üzerinden de tüm halka duyuruldu” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"