İTSO, DOĞAKA ile geleceğini planlıyor!

Yayınlanma Zamanı : 14 Aralık 2018 Saat: 12:55

İTSO, DOĞAKA ile geleceğini planlıyor!

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı(DOĞAKA)’nın 2018 yılı Teknik Destek Eylül- Ekim dönemi başvuru çağrısı kapsamında Hatay’da desteklenmeye kabul görülen 6 projeden biri olan ‘İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Geleceğini Planlıyor, Hizmet Kalitesini arttırıyor’ başlıklı destek programının protokolü imzalandı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız tarafından imzalanan protokolün sözleşmesinde; Teknik destek türleri kapsamında, eğitim verme, program proje hazırlanmasına katkı sağlama, geçici uzman personel görevlendirme, danışmanlık sağlama, Lobi faaliyetleri ve Uluslararası ilişkiler kurma gibi maddeler yer aldı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, imzalanan protokolün her iki tarafa ve bölge ekonomisine hayırlı olması temennisinde bulunarak, “İTSO olarak hizmet kalitemizi her geçen yıl daha da arttırıyoruz. Bu tür protokoller ile kalitenin daha da yükseleceğine inanıyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"