İTSO’dan Liyakat Ödüllü işadamına ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2018 Saat: 16:07

İTSO’dan Liyakat Ödüllü işadamına ziyaret

İTSO yönetimi, Romanya Hükümeti’nden Liyakat ödülü alan Romanya Fahri Konsolosu Faruk Rende’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Okan Belli ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyaretten mutluluk duyduğunu söyleyen Faruk Rende, Liyakat ödülü almanın kendisi için gurur kaynağı olduğunu belirterek, iki ülkenin ticari ilişkileri için aynı azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

Türkiye ile Romanya arasında ticari ve kültürel bağların güçlendirilmesi için yoğun çaba sarf eden Faruk Rende’yi Liyakat ödülünden dolayı tebrik eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Meclis ve yönetim kurulum adına sizleri tebrik ediyoruz. Sizlerin gerek ticari gerekse kültürel anlamda şehrimize kattığınız değerler takdire şayandır. Bölge ticaretinin gelişmesi ve uluslararası ticaret köprülerinin kurulması konusunda gösterdiğiniz çabalardan dolayı sizleri tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"