Hırsızlar ölüme davetiye çıkarıyor!

Yayınlanma Zamanı : 07 Aralık 2018 Saat: 11:43

Hırsızlar ölüme davetiye çıkarıyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun’da yağmur suyu ızgaraları ile rögar kapaklarının çalınma vakalarının arttığına dikkat çekti. Hırsızların hedefi haline gelen ızgaralar ve kapaklar ile alakalı yenileme çalışmalarının devam ettiğini belirten Müdürlük, herhangi bir şüpheli durumda 155 polis imdat çağrı merkezine bildirilmesi hususunda vatandaşlara çağrı yaptı.

Vatandaşın hayatını tehlikeye atıyorlar!

Yağmur suyu ızgaralarının güvenli bir şekilde yerleştirilerek gerekli önlemlerin alınmasına rağmen olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığını ve ızgara çeşitlerinin demir yerine kompozit olarak döşendiği bilgisini veren İdare, özellikle İskenderun’da yaşanan hırsızlık vakalarının ölüme davetiye çıkardığını ve araç ile yayaların hırsızlık sonrasında oluşan boşluklara düşmemesi amacıyla ALO 185 HATSU Çağrı Merkezine gelen bildirimlere hızlı bir şekilde müdahale edildiğini kaydetti.

Vatandaşların hayatını tehlikeye atarak bu hırsızlığı yapan kişileri kamuoyunun takdirine bırakan HATSU Genel Müdürlüğü, yaşanan hırsızlık vakalarının İskenderun ilçesi genelinde sürdüğünü cadde üzerinde bulunan ızgaralar ile rögar kapakları etrafında görülen şüpheli bir durumu yetkililere bildirilmesi gerektiğini vurguladı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"