Savaş Çifti’nden Hataylılara mesaj var

Yayınlanma Zamanı : 06 Aralık 2018 Saat: 16:28

Savaş Çifti’nden Hataylılara mesaj var

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yeniden CHP Hatay büyükşehir belediye başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından Hataylılara ilk mesajını verdi.

“Daha çok yapacak işimiz var”

15 ilçeyi kucaklayan, Hatay’ın birleştirici gücü Doç. Doktor Lütfü Savaş, ikinci dönem için partisinden yetki almasının ardından, “Hatay’a değer katan dev projelerin altında imzamız, çıktığımız hizmet yolunda sözümüz ve halkımızın desteğiyle daha yapacak çok işimiz var” dedi.

“Hatay’a hayırlı olsun”

Lütfü Savaş’ın arkasındaki en büyük gücü ve destekçisi eşi Doç. Dr. Nazan Savaş da, yaptığı açıklamada sevincisi şu cümlelerle paylaştı; “Eşim Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun. Allah utandırmasın, başarılı kılsın. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve tüm bizi destekleyenlere gönülden teşekkürler, sevgiler, saygılar.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"