Çelik-İş Sendikası’nda bir dönem kapandı!

Yayınlanma Zamanı : 05 Aralık 2018 Saat: 16:45

Çelik-İş Sendikası’nda bir dönem kapandı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan ve uzun yıllardır kullanılmayan eski Çelik-iş sendikasının metruk binasının yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.

Doğurduğu sakıncaların yanı sıra görüntü kirliliği ve çevrede yaşayan vatandaşlarda da rahatsızlık oluşturan metruk binaların yıkımına devam ettiklerini söyleyen Başkan Seyfi Dingil, “Metruk yapılar terk edilmiş olması nedeniyle madde bağımlılarının odağı haline geliyor. Bu tip yapılar, yapı sahipleri ve çevresinde yaşayan vatandaşlar açısından da tehlike arz ediyor. Vatandaşların şikâyetleri doğrultusunda, halkımızın güvenliği için bizler de gerekli prosedürü tamamladıktan sonra binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bu binanın yerine de sendikamız yeni binasını yapacak” dedi.

Çelik –İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör de depreme dayanıksız olduğu için boşaltmak zorunda kaldıkları binanın belediye desteğiyle yıkılmasının ardından, aynı arsa üzerinde yeni hizmet binasını yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"