Suriye Yerel Meclis Temsilcileri’nden teşekkür ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 01 Aralık 2018 Saat: 10:44

Suriye Yerel Meclis Temsilcileri’nden teşekkür ziyareti

Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarıyla gerçekleştirdiği Zeytindalı Harekatı ile yeniden huzura kavuşan harekat bölgesindeki yerel meclis temsilcileri, Hatay Valisi Rahmi Doğan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Vali Doğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Devletin yedi yılı aşkın bir süredir bölgedeki insani drama duyarsız kalmayıp yaşanan kaos ortamından kaçan insanlara kucak açtığını, Zeytindalı Harekatı ile de bölgede yaşayan insanların terör örgütlerinin zulmünden emin hale getirildiğini ifade etti.

Zeytindalı Harekat Bölgesinde yaşayan halk adına gelen yerel meclis temsilcileri ise kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölgenin güvenliğinin sağlanması hususunda ortaya koyduğu gayretler ve sonrasında bölgede hayatın normale dönmesi için eğitim, sağlık, altyapı ve diğer alanlarda Hatay Valiliği koordinesinde yapılan tüm hizmetler için Vali Doğan’a teşekkürlerini iletti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"