Vali Doğan, gününü iş dünyasına ayırdı

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2018 Saat: 11:36

Vali Doğan, gününü iş dünyasına ayırdı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, yönetim kurulu üyelerinin ardından, ilin gelişmesine katkıda bulunan iş adamlarını kabul etti.

İskenderun Valilik çalışma ofisinde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulunun ardından, gün içerisinde Altınateş Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, Yazıcılar Demir-Çelik işletme Genel Müdürü Osman Gözükara, Omega Metalat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Bozatlı, Davut Petrol sahibi Davut Gerkes ve Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş’ı kabul eden Vali Ata, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Vali Doğan, Hatay’ın sanayi sektörü açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, işinsanları olarak yatırım ve istihdam konusunda ortaya koydukları çabalar ve ülke ekonomisine yaptıkları pozitif katkıların yanında sosyal sorumluluk kapsamında kent genelinde eğitim ve sosyal alanda ortaya koydukları eserler için kendilerine teşekkür etti.


İTSO Başkanı Levent yılmaz ve iş adamları da  nazik kabulü ve gösterdiği teveccüh dolayısıyla Vali Doğan’a teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"