O Ses Türkiye’de kendine ‘Beyaz’ sayfa açtı!

Yayınlanma Zamanı : 16 Kasım 2018 Saat: 16:04

O Ses Türkiye’de kendine ‘Beyaz’ sayfa açtı!

2015 yılında adını Rising Star Türkiye yarışması ile duyuran İskenderunlu Oktay Aytaş, bu kez O Ses Türkiye sahnesinde jüri karşısına çıktı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcan’ın üstlendiği, jüri üyeliğini Beyazıt Öztürk, Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan’ın yaptığı yarışmada, ‘Karanfil’ adlı şarkıyı seslendirerek ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başaran Aytaş, ses rengi ile dikkat çekti.

Aynı zamanda, İskenderun’lu saç tasarım ustası Sis Kuaför Sahibi Murat Aytaş’ın da kardeşi olan Oktay Aytaş, İskenderun’u temsil ettiği O Ses Türkiye Yarışmasında, devam biletini aldığı Beyaz ile birlikte adını zirveye yazdırmak için büyük bir hırsla çalışmalarına devam ediyor.

O Ses Türkiye Platformunda yoluna devam edebilmek için İskenderun ve Hatay Halkından destek isteyen Oktay Aytaş, İskenderun’un sesi ve gurur kaynağı olarak Türkiye’nin aradığı ses olmak için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"