Halkın içinde, halktan biri

Yayınlanma Zamanı : 14 Kasım 2018 Saat: 15:45

Halkın içinde, halktan biri

Ak Parti İskenderun Belediye Başkanı Aday Adayı Mehmet Ergündüz, mesleğinin de verdiği avantajla halkı anlayan ve halkın dertlerini bilen biri olarak sahadaki çalışmalarına başladı. ‘Herkesin ve her kesimin adayıyım’ diyerek, halkın içinde olmaya devam eden Ergündüz, “Bugüne kadar hep halkın içindeydim, bundan sonra da halkın içinde olacağım’ dedi.

Belediye Başkan aday adaylığını açıkladığı andan itibaren yoğun bir ilgi gördüğünü söyleyen Mehmet Ergündüz, “Gerek telefonla, gerek sosyal paylaşım adreslerinden ulaşan, gerekse ziyaretime gelerek destek veren, yanındayız mesajı veren herkese teşekkür ediyorum. Ben kendime hayatım boyunca dürüstlüğü, adaleti, birlik ve beraberliği düstur edindim ve bu saydıklarımdan asla ve asla taviz vermedim, bunu sevinerek gururla söylüyorum. İsmim aday olarak açıklandığı gün tam manasıyla sahalara ineceğim ve projelerimi vatandaşlarımla birebir görüşerek paylaşacağım. İskenderun’u çok iyi biliyorum.  Görev verildiği takdirde, bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Ben İskenderun’daki tüm kesimlerin oyuna talibim. Sen-ben kavgası yapmayacağız. Partili-partisiz herkesi kucaklayacağız. Ekmeği, suyu beraber paylaştık, gönlünüz başka yerlerde olabilir. Mesele memleket meselesi ise hep beraber bir araya geleceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"