Vali Ata’dan veda turu

Yayınlanma Zamanı : 09 Kasım 2018 Saat: 15:48

Vali Ata’dan veda turu

Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Mülkiye Baş Müfettişliğine atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Belen, Payas, Dörtyol ilçelerinin ardından adli erkana da veda ziyareti gerçekleştirdi.

Sırasıyla, Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Payas Kaymakamı Polat Kara, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Payas OSB Başkanı Süleyman Çelik, Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Adli Yargı Komisyonu Başkanı Ahmet Turan Oral ve Baro Başkanı Ekrem Dönmez’i ziyaret eden Vali Ata, medeniyet ve hoşgörü şehri Hatay’da, Hataylı vatandaşlara hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Göreve geldiği günden beri Hatay için büyük bir özveriyle çalışan ve kazandırdığı yatırımlarla her zaman takdir toplayan Vali Ata’ya Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu şahsı ve tüm Belen Halkı adına teşekkür plaketi takdim ederken, mülki ve adli erkan ile belediye başkanları Vali Ata’yı tanımaktan ve birlikte çalışmaktan onur duyduklarını ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"