Hüseyin Yayman’a TBMM’de yeni görev

Yayınlanma Zamanı : 08 Kasım 2018 Saat: 13:15

Hüseyin Yayman’a TBMM’de yeni görev

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a, Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan yardımcılığı görevinin yanında TBMM İnsan Hakları Komisyonu Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu Başkanlığı görevine seçildi. Geçtiğimiz dönem Kültür Bakanı Yardımcılığı görevini başarı ile sürdürürken, Hatay Milletvekilliğine seçilen Yayman’ın genel merkezin ardından TBMM’de de üst görevlere getirilmesi Hatay’daki partililer tarafından sevinçle karşılandı.

Komisyondaki ilk toplantısını gerçekleştiren Milletvekili Yayman, kendisini bu göreve seçen milletvekillerine teşekkür ederek,  “İnsan Hakları Komisyonu Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonu olarak bugün ilk toplantımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Hükümlü ve Tutuklu Hakları Alt Komisyonumuzum teveccühleriyle oy birliğiyle Başkan seçilmiş bulunmaktayım. Kıymetli Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"