Hatay, müziğin evrenselliğiyle de Başkent’te

Yayınlanma Zamanı : 02 Kasım 2018 Saat: 15:22

Hatay, müziğin evrenselliğiyle de Başkent’te

Arapça söylediği şarkılar ve farklı ses rengi ile Hatay’ın sevilen sanatçısı Semir Yalçın, Hatay Günleri etkinliğinde verdiği konserde seslendirdiği Arapça ve Türkçe şarkılarla başkentlileri coşturdu. Barış, hoşgörü ve kardeşlik kenti Hatay’ın her yönüyle tanıtıldığı etkinlikte, müziğin evrenselliğini de Ankara’ya taşıyan Yalçın, konseri dinleyenler tarafından uzun süre alkışlandı.

Hatay’ın renklerinin müziğe de yansıtılmasının evrensel değerlere, barış, kardeşlik, huzur ortamına yaptığı katkılara değinen Yalçın, Hatay Günleri’nde yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkentliler ve Hataylılara unutamayacakları dakikalar yaşatan Semir Yalçın, memleketi Samandağ’ın da standını ziyaret ederek, Ankara’da Hatay’ın bu alandaki zenginliğinin ortaya konmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir de, Semir Yalçın’ı başarılı çalışmalardan dolayı kutlarken, Hatay Günleri’ne sunduğu katkıdan dolayı ayrıca tebrik etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"