İskenderun kadın eli değmeye görsün!

Yayınlanma Zamanı : 23 Ekim 2018 Saat: 14:01

İskenderun kadın eli değmeye görsün!

CHP’den İskenderun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Dr. Muhsine Korkmaz, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezini ziyaret etti. CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa ederek, yerel yönetime ‘İskenderun’a bir kadın eli değmeli’ sloganıyla talip olan Korkmaz, İGC’nin yeni yönetimini tebrik ederek, belediye başkanı olması halinde hayata geçireceği projelerden bahsetti.

İskenderun’u şehrin dinamikleriyle birlikte ortak akılla yöneteceğini ifade eden Muhsine Korkmaz, “İskenderun’a bir çiçek gözüyle bakıyorum. Kadının elinin değdiği her yer çiçeklerle dolar. Ben de İskenderun Belediye Başkanı olmam halinde mutlu bir belediye yaratmayı planlıyorum. Tüm vatandaşların rahatlıkla gelip, tüm sorunlarını çözebileceği ve güler yüzle ayrılabileceği bir belediye. Bunun için de İskenderun Belediye Başkanlığı için aday adayıyım. Belediye başkanı olmam halinde ‘Şehir içi ulaşım düzenlemesinden trafik sıkışıklığı ve otopark sorununa, İskenderun’da bulunmayan ‘Gıda Analiz Merkezi’nin İskenderun’a getirilmesinden sanayi sitesi esnafına yer bulmaya, çevre kirliliğinden tarıma, balıkçılığın gelişmesinden kültür ve sanat faaliyetlerine kadar birçok projeyi hayata geçirmeyi düşünüyorum. Özellikle İskenderun Limanı stratejik açıdan oldukça önemli bir konuma sahip olduğu için, konteynır alanları, soğuk hava depoları, geniş tır park alanları, tır sürücüleri ve diğer personeller için dinlenme ve sosyal tesisler açma gayreti içerisinde olacağız. Hatay Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere komşu il ve ilçe belediyeleriyle sürekli işbirliği ve diyalog içinde olmayı istiyorum. Bunun için siz değerli basın mensupları, STK’larımız, esnaflarımız, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla kuracağımız kent konseyinde şehrin tüm sorunlarını fikir birliği ile çözüme kavuşturmayı istiyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"