Minik mucitler bir harika

Yayınlanma Zamanı : 20 Ekim 2018 Saat: 14:12

Minik mucitler bir harika

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Doğru Cevap Koleji Anasınıfı ve İlkokul’unun minik mucitlerini konuk etti. Oldukça keyifli geçen buluşmada, öğretmenleri ve ailelerinin desteklerinin yanı sıra kendi özel çabalarıyla ilginç buluşların altına imza atan anasınıfı ve ilkokul öğrencileri, projelerini uygulamalı olarak Başkan Seyfi Dingil’e  anlattı.

Minik öğrencileri büyük bir hayranlıkla dinleyen Başkan Seyfi Dingil, çevre ve toplum adına önemli projeleri hayata geçiren öğrencilerin buluşlarını yakından incelerken, farklı bakış açıları ve yaklaşımlarıyla ilginç projeleri ortaya çıkartan öğrencileri tebrik etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Öğrencilerimizin projelerinin hepsi birbirinden değerli ve olumlu. Geleceğimiz emin ellerde. Öğrencilerimiz çevre ve insan hayatını kolaylaştıracak birçok proje geliştirmişler. Minik mucitlerin yapmış oldukları farklı projeler takdire şayan. Ben tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Geleceğin Türkiye’sini emanet edeceğimiz bu minik öğrencilerimize desteğimiz her daim devam edecek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"