CHP’de adaylara ek süre

Yayınlanma Zamanı : 19 Ekim 2018 Saat: 14:33

CHP’de adaylara ek süre

Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 31 Mart 2019 tarihinden gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler seçimi için aday adaylık başvuru tarihleri başvuruların son gününde bir hafta uzatıldı. CHP Hatay il Başkanlığı, Genel merkezden gelen genelge göre aday adaylık müracaat tarihinin 26 Ekim 2018 Cuma günü saat 17:00’de son ereceğini duyurdu.

CHP Hatay İl Başkanlığı tarafından, CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun ile  CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi imzasıyla yayımlanan genelgede şu ifadelere yer verildi; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimi için aday adaylık başvurusu içeren 2018/1 sayılı genelgemiz 27.09.2018 tarihinde il ve ilçe başkanlıklarımıza gönderilmiştir. Aday adaylık müracaat tarihleriyle ilgili aday adaylarımızdan gelen yoğun talep nedeniyle genelgemizde bildirilen aday adaylık başvurularının son tarihi 26 Ekim Cuma günü saat 17:00’ a kadar uzatılmıştır” ifadeleri yer aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"