Daha iyi tanıtım için ortak akıl toplantısı

Yayınlanma Zamanı : 15 Ekim 2018 Saat: 17:48

Daha iyi tanıtım için ortak akıl toplantısı

Hatay Valisi Erdal Ata, başkanlığında ilin değerlerinin tanıtımı maksadıyla Başkent’te düzenlenecek olan Hatay Günleri programının hazırlık toplantısı yapıldı.

Valilik Tayfur Sökmen toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Ata’nın yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Maden, Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, İl Kültür ve Turizm Müdür Hüsnü Işıkgör, İlçe Belediye Başkanları, ATSO ve HESOB Başkanlarının yanı sıra İlçe Ticaret Odası Başkanlıkları, Antakya İskenderun ve Payas Organize Sanayi Bölge Başkanları ile Hatay Birlik Vakfı yetkilileri katıldı.

“Başkentte Hatay Günleri” etkinliğinin 31 Ekim – 04 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşeceğini söyleyen Vali Ata, “İstanbul ve Ankara’da Hatay’daki tüm belediyelerimizin yanında esnaf ve sanatkârlarımızın katılımıyla Hatay Tanıtım Günleri yapıyoruz. Yapılan her güzel işin mutlaka karşılığı olduğu gibi en ufak bir hatanın yapılması ise ne yazık ki tüm ilimize mal ediliyor. Bu toplantıda yapılacak olan değerlendirmeler ile Hatay’ı nasıl daha başarılı bir şekilde tanıtırız diyerek ortak akıl ile fikirlerinizi almak ve etkinliklerde yaşanan kimi sıkıntıları daha aza indirmek konusunda sizlerle birlikte istişareler yapacağız” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"