Belen’de zor veda

Yayınlanma Zamanı : 15 Ekim 2018 Saat: 17:20

Belen’de zor veda

Belen Kaymakamlığı’ndan Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı’na atanan Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya veda ziyareti gerçekleştirdi. Belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette, ilçede 6 yıldır görev yapan Kaymakam Aydın’ın atanmasından dolayı duyulan üzüntü hâkim olurken, Başkan Vurucu hem Belen’e kazandırdıkları için teşekkür etti, hem de yeni görevinde alacağı sorumlukları da başarıyla üstleneceğini söyledi.

Kaymakam Aydın ile omuz omuza Belen’e yeni soluk kazandıran çalışmalara imza attıklarını söyleyen Başkan Adnan Vurucu, “Kaymakamımız göreve başladığı günden itibaren her zaman omuz omuza çalışmaktan büyük gurur duyduğum, gönlü geniş bir insandır. Görev süresi boyunca İlçemize devletimizden gelen yatırımları en iyi şekilde değerlendirerek gerek Halk Eğitim Merkezimiz, Seyir Terası Sosyal Tesisi, Şehitler Abide Anıtı vs. gibi Belen’e yeni soluk kazandıran projelere imza atmıştır. Eğitim alanında yaptığı önemli çalışmalarla Belenli kardeşlerimizi her zaman memnun etmiştir. Atanmasından dolayı üzüntümüzü dile getirirken, yeni görev yerinde de kendisine yakışır başarılara imza atıp emin adımlarla ilerleyeceğinden şüphem yok” dedi.

Belen’i unutmayacağını dile getiren Kaymakam Abdülaziz Aydın, “ Sizlerle çalışmak benim için de büyük gurur kaynağıdır, her zaman evim bildiğim, kardeş bulduğum insanlarla oldum. Birlikte çok güzel işlere imza attık, Belen’in yeri benim için her zaman farklı olacaktır” dedi.

Ziyaretin ardından Abdulaziz Aydın, Başkan Vurucu, meclis üyeleri ve belediye personeli ile vedalaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"