Yeter ki yüz yüze eğitim İSTE!

Yayınlanma Zamanı : 13 Ekim 2018 Saat: 8:50

Yeter ki yüz yüze eğitim İSTE!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin İktisat ve İşletme Bölümlerinin dersleri, 81 il merkezinde ve sadece üç ilçe merkezinde uygulanacak “yüz yüze öğretim programı” için İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gerekli hazırlıklarını yaptı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Bölümleri öğrencileri dönem derslerini örgün öğretim yoluyla ücretsiz olarak İSTE’de alabilecek. 13 Ekim 2018 tarihinde başlayacak olan ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüs’te yüz yüze yapılacak dersler, 11 Ocak 2019 tarihinde sona erecek.

Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim gördükleri İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) tüm eğitim, öğretim ve disiplin kurallarına uymakla mükellef olacak.

2018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencilerine yönelik yüz yüze öğretim kapsamında Matematik 1, Genel Muhasebe 1, İktisada Giriş 1, İngilizce 1, Makro İktisat, İstatistik 1, Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim 1 ve Denetim dersleri verilecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"