Haksız rekabette kabarık fatura denetimi!

Yayınlanma Zamanı : 09 Ekim 2018 Saat: 16:41

Haksız rekabette kabarık fatura denetimi!

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Müdürlüğü, son günlerde yaşanan ekonomik gelişmeler neticesinde değişiklik gösteren sebze ve meyve fiyatları için Hatay Ticaret İl Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Antakya Sebze-Meyve Halindeki toptancıların mal giriş-çıkış faturalarını denetledi.

Komisyoncu ve tüccarlarla bir araya gelen HBB 1. Bölge Zabıta Şube Müdürü Alper Kılıçoğlu ile Hatay İl Ticaret Müdürü Halit İmrek’e Haller Şube Müdürü Mehmet Karaköse de eşlik etti.

Denetimlerin Hatay genelinde devam edeceğini söyleyen Hatay İl Ticaret Müdürü Halit İmrek, “Yaşanan gelişmeler neticesinde haksız kazanç elde edilmesinin önüne geçmek istiyoruz. Hem üreticinin hem de tüketicinin mağdur edilmemesi gerekiyor. Amacımız, alış-satış fiyatları arasında dengesizlik varsa bunu ortadan kaldırmak. Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ile birlikte haksız kazanç elde etmek isteyenlere karşı ortak hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"