Bu kaymakamla birlikte olmamak mümkün mü?

Yayınlanma Zamanı : 09 Ekim 2018 Saat: 17:09

Bu kaymakamla birlikte olmamak mümkün mü?

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı’nın 100 günlük eylem planı kapsamında hayata geçirilen ve ilçede uygulanmaya başlanan “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” kampanyasını yürüten trafik ekiplerini ziyaret etti.  Emniyet kemeri kullanımının yaygınlaştırılması, seyir halindeyken cep telefonu kullanımının azaltılması, şerit ihlali yapılmasını önlemek ve aşırı hız sebebi ile yapılan trafik kazalarının azaltılmasına yönelik başlatılan kampanyanın kamuoyunda farkındalık oluşturacağını söyleyen Kaymakam Sarı, araç sürücülerinden kurallara mutlaka uymalarını istedi.

Yaşanan maddi hasarlı ve ölümlü kazalara bakıldığında üzücü tablolarla karşı karşıya kalındığını söyleyen Kaymakam Musa Sarı, “İlçemizin turizm merkezi olması nedeniyle özellikle yaz aylarında ciddi bir trafik yoğunluğu yaşanmaktadır. Burada uygulanacak tedbirler, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda büyük önem taşımaktadır. Gerekli hassasiyeti göstererek denetim yapan ekiplerimize görevlerinde başarılar diliyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"